Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' BMW X3

€5,800
5 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet BMW X 3 Luk M fabrikë
2000 naft manual 6+1 marrshe
Ekonomike dhe komode ne rrug
Me letra te paguara
Me sherbime te bera
X3 ne gjendje perfekte
Motorr freksjon xhenerike dhe vizuale
Asnje difekt.
4 goma te reja
Klima funksionale
Sensor parkimi funksional
Sensor shiu
Xhama të zi me 5 vite leje
Xhama elektrik
Etj etj

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Janar 2023
Support Ukraine