Shto te të preferuarat

2008' BMW X3

€7,250
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 BMW X3 në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

shitet BMW X3 viti 2008 Benzine -Gaz motor 3000,180 mije KM origjinale,E sapo ardhur dhe sapo targuar,sensor parkimi para-mbrapa,sallon lekure e zeze,xham panoramik,Shume ekonomike -impianti te Eltoni-Redi me 5 vite Garanci.shitet7250 euro dhe mundesi blerje me keste mujore te Mogo ose Jute Credit, 0694645615

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Shtator 2020