Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' BMW X3

€5,399
2006' BMW X3 photo #1
2006' BMW X3 photo #2
2006' BMW X3 photo #3
2006' BMW X3 photo #4
2006' BMW X3 photo #5
2006' BMW X3 photo #6
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Marka : BMW
Modeli : X3 Xdrive
VP : 2006
Transmetuesi : Automat
Cilindrata : 3.0
Lenda Djegese : Nafte
HP : 215
Targa : Shqiptare
Kilometra : 200🐁
Ngjyra : e Zeze
Ngjyra Tapicerise : Gri
Makina esht ne gjendje shume te mire estetike dhe xhenerike.
Esht e pajisur me navigator origjinal bmw CD/FM (tv qe hapet dhe mbyllet sipas deshires).
Pilot automatik.
2999c pa taks lluksi.
215 kuaj fuqi te vetat.
E pajisur me opsionin 4x4 ose 2x2 ndryshim sipas deshires ne varesi te terrenit qe po ecni.
Komanda ne timon nga ku mund te komandoni panelin navigues dhe pilotin automatik.
E pajisur me perde statike mbrapa ku behet pjeserisht e pamundur shikimi nga jasht makines.
Me letra te paguara deri n qershor te 2021.
4 xhama elektrik.
Klimatronik dhe sendiljet te pajisur me ngrohje siashtu dhe levizjen elektrike te tyre + memory qe memorizon pozicion qe deshironi ta mbani gjithmone.
Me xenon origjinale BMW.
Te 4 gomat ne gjendje shume te mire me disqe 18 origjinale BMW.
Sensor parkimi para dhe mbrapa.
Me sensor shiu.
Bagazhier prej 6cd.
Larje feneresh.
Makina esht shume e mire e pa karramboluar ndonjehere me kilometra origjinale dhe e gatshme per tu provuar...

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Shtator 2023
Support Ukraine