2011' BMW X1 photo #1
2011' BMW X1 photo #2
2011' BMW X1 photo #3
2011' BMW X1 photo #4
2011' BMW X1 photo #5
2011' BMW X1 photo #6
6 foto

2011' BMW X1

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,650
Publikuar 22 Mars 2024ID: Q4fHso

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 13 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' BMW X1

Bmw X1 2.3 XDrive 4X4 🇨🇭Swiss Quality🇨🇭
📂 2.0 Nafte
📂 Viti 2011
📂 Kambio Automatike
📂 220.00 Km Me Garanci
📁 Tavan Xhami Panoramik
📂 Xhama Te Zi Origjinal
📂 Klimatronic
📂 Sensore parkimi
📂 Pilot automatik
📂 Goma te Reja
📂 Drita Automatike
📁XDrive 4X4 Inteligjente
📁 Navigator
📁 Ngrofje Sedilesh
📁 Line assist
📁 Feneret Inteligjent Kseno Bikseno
📁 Tapiceri Lekure
📁 Sensor shiu
ℹ️ Makina eshte ne super gjendje estetike xhenerike dhe motorrike.
Cmimi 10650€ me Dogan te Pagur Gati Per Targim te ri Sapo Ardhur Nga Zvicra 🇨🇭Per me Teper 📲❌Nuk Bej Ndrrime❌

Support Ukraine