Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' BMW X1

€11,500
2011' BMW X1 photo #1
2011' BMW X1 photo #2
2011' BMW X1 photo #3
2011' BMW X1 photo #4
2011' BMW X1 photo #5
2011' BMW X1 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet BMW X1 1.8d Xdrive Automatike, 191 500km ,me nafte, shume ekonomike. E mrekullueshme sidomos per qytet por njekohesisht e pershtatshme edhe per rruge extraurbane.
Ekrani multifuksional, sistem Start/Stop me buton, paqyra elektrike, kamera dhe sensor parkimi, dy celesa origjinal, kondicioner bizone, sedilje ergonomike me ajer dhe me ngrohje, disqe alumini origjinale BMW me goma verore 80 % dhe goma dimri 90 % (shih fotot) me disqe te perfshira ne cmim. Xhama te zi mbrapa te certifikuar. jane nderruar vaji imotorrit, vaji i kambios automatike, te gjithe filtrat dhe ferrotat me sensor !
Makina eshte e sapoardhur dhe eshte ne gjendje SUPER.
Dogane, taksa dhe sigurazion te paguara deri ne 28 Dhjetor 2023.
Shitet per aresye mosperdorimi.

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 21 Prill 2023
Support Ukraine