Shto te të preferuarat

2006' BMW 750

€5,490
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 BMW 750 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike

Ky cmim esht me lek ne dor me ndrim esht 7.5€ dhe jo ndrim me makina te lodhura dhe lloj lloj alabaku Vetem njerz serjoz flm makina esht me sherbime te bera makin ekontrolluar hidh lng dhe hec...shitet per arsye shutet per arsye se nuk prediret kte gje e kostatoni nga kilometrat vjetore

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 30 Tetor 2020