2012' BMW 740 photo #1
2012' BMW 740 photo #2
2012' BMW 740 photo #3
2012' BMW 740 photo #4
2012' BMW 740 photo #5
2012' BMW 740 photo #6
6 foto

2012' BMW 740

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,000
Publikuar 9 Mars 2024ID: r2ypic

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2012' BMW 740

Shitet ose Ndrrohet
BMW 740D
Viti 2012 ne leje
Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike
Letrat deri me shtator
Gomat e reja
Shitet ose ndrrohet
Cmimi i diskutueshem

Support Ukraine