2011' BMW 740 photo #1
2011' BMW 740 photo #2
2011' BMW 740 photo #3
2011' BMW 740 photo #4
2011' BMW 740 photo #5
2011' BMW 740 photo #6
6 foto

2011' BMW 740

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€18,000
Publikuar 19 Prill 2023ID: 0Iw6nM
I skaduar
1 vit, 1 muaj më parë

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2011' BMW 740

-BMW 740d (306 HP)
-SUPER FULL OPTIONS
-VITI 2011
-MOTORR (2993)CC PA TAX LUKSI
-SEDILJE ME MEMORIE+ NGROHJE PARA MBRAPA
-DYERT ME THITHJE (SOFT CLOSE)
-360° KAMERA
-BLIND SPOT (TREKENDESHA NE PASQYRE)
-PARK PILOT
-NIGHT VISION
-KILOMETRAZHI TE XHAMI
-LANE KEEP (DRIDHJE TIMONI KUR KALON VIJAT E BARDHA)
-DISTRONIC
-TV TE KOKAT E SEDILJEVE MBRAPA
-TIMONI ME NGROHJE
-PERDE ANESORE DHE MBRAPA NE PANEL+ELEKTRIKE
-KLIMA DIGITALE ME 4-ZONA
-SOBE ME PULT
-BAGAZHI HAPJE MBYLLJE ME PULT
-KEYLESS GO
-KA TE GJITHA OPSIONET EXTRA TE SERIS 7
-GOMA TE REJA CONTINENTAL
-DISQE 19"
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE/ ME TE GJITHA SHERBIMET TE KRYERA TOTALISHT/NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI
ME LETRA TE PAGUARA! XHAMA TE ZINJ ME ÇERTIFIKATE

Support Ukraine