2017' BMW 730 photo #1
2017' BMW 730 photo #2
2017' BMW 730 photo #3
2017' BMW 730 photo #4
2017' BMW 730 photo #5
2017' BMW 730 photo #6
6 foto

2017' BMW 730

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€41,500
Publikuar 20 Maj 2024ID: 0l9joz

Information from the owner

Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Komente të shitësit rreth 2017' BMW 730

SHITET BMW 730 xd
- Viti 2017 look 2020
- Motorr 3.0 TwinTurbo (Nafte)
- M Package
- X Drive (4x4)
- FULL OPTIONS : Fenere Full LaserLight , Me jastiqe ( ulet & ngrihet ) Distronic + , Assist + , Park Assist , Keep Line Assist , Serdile Design Line me ( ngrohje,ftohje + mbajtje ne kthesa, memorje dhe masazh ) Mirror Assist , Kamera 360 grade + sensore , Sistem Eco ( fiket ne semafor ) , Head Up Display .
- Makina ne gjendje shume te mire estetike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli te servisi juaj i besuar .
- Cmimi 41.500€

Support Ukraine