Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' BMW 730

€26,800
2015' BMW 730 photo #1
2015' BMW 730 photo #2
2015' BMW 730 photo #3
2015' BMW 730 photo #4
2015' BMW 730 photo #5
2015' BMW 730 photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

BMW 730LD INDIVIDUALE 🇩🇪 FULL OPTION
Shitet Bmw Seria 7 730Ld 2015 Individuale Full Options
108000km lehtesisht te verifikueshme te BMW Albania,Long Version, Sensore Parkimi , Kamera, Ekran Digital,Sedilje me Masazh ,Sedilje me Ngrohje dhe Ftohje , Version qe i prehen gomat mbrapa,Perde Origjinale,Baxho etj…
BMW eshte ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha sherbimet e bera ne kohe.

Shitet 26800 euro cmimi i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 20 Shtator 2023
Support Ukraine