2012' BMW 730 photo #1
2012' BMW 730 photo #2
2012' BMW 730 photo #3
2012' BMW 730 photo #4
2012' BMW 730 photo #5
2012' BMW 730 photo #6
6 foto

2012' BMW 730

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,000
Publikuar 12 Qershor 2024ID: mdI0WD

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' BMW 730

SHITET↩️
ℹ️ BMW Seria 7 look M
ℹ️ VITI 2012
ℹ️ Forca motorike : 3.0 Naft
ℹ️ Dogana e paguar
ℹ️ 208.000 KM ( të verifikuara)
ℹ️ Opsionet
▪️Automat
▪️Marmita me zhurm
▪️Opsione drejtimi:
Sport+
Sport
Normal
Comfort
Comfort+
▪️ Heads-up display kilometrazhi shfaqet në xham
▪️ keyless go ndizet me start/stop
▪️Komanda në timon
▪️sedilje me ngrohje/ftohje
▪️Kamera parkimi 360°
▪️Sensor parkimi para/mbrapa
▪️Baxho panoramike
▪️sedilje elektrike
▪️Sensor dritash
▪️Sensor shiu
▪️Limitator shpejtesie
▪️Kondicioner me 4 zona
▪️Xhama te zinj
▪️Disqe alumini look M
▪️Pasqyrat elektrike me palosje
▪️Radio, Player CD, DVD Player, USB, Bluetooth, Aux
ℹ️ MAKINA ËSHTË ME DOGANË TË PAGUAR DHE ÇDO SHËRBIM TË KRYER & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi: 13.000 euro
WhatsApp

Support Ukraine