Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' BMW 730

€14,000
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Bmw 730d e ardhur nga gjermania. Eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe gjenerike, dokumentat i ka per 1 vit te paguara. Eshte me memorie sediljesh, ngrohje sediljesh, lane keep assist, dyert me thithje, baxho, bagazhi me pulsant dhe me 2 celsa. Ka 179.000km origjinale te vetat. Ngjyra eshte gri e zene Cmimi i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Tetor 2022
Support Ukraine