Shto te të preferuarat

2010' BMW 730

€22,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 BMW 730 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet BMW 730 Blu Performance motorr 3.0 naft( nuk e kap taksa luksit)Viti prodhimit 2010 makina eshte bler ne gjermani,me letra shqiptare te paguara. Mega full Options- serdilje elektrike me ngrohje dhe me memorje,, dyer me thithje , komando ne timon , baxha xhami , tregues kilometrazhi ne xham head up display ,start-stop ,Night vision dynamic light system, Dvd , sistem vet frenimi,sistem parakalimi dhe cdo sensor tjeter, kamera 360grad radar , trekendshat tek pasqyrat, Perde origjinale elektrike e shum opsione te tjera . Makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asgje. Cmimi 22.500€ i diskutueshem dhe mundsi nderrimi. Whats app- 0672257341

Shiteni Makinën Tuaj