Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' BMW 550

€12,999
2010' BMW 550 photo #1
2010' BMW 550 photo #2
2010' BMW 550 photo #3
2010' BMW 550 photo #4
2010' BMW 550 photo #5
2010' BMW 550 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

shitet ose nderohet bmw 550i xdrive.viti 2010.makina sapo eshte importuar nga zvicra dhe sapo targuar.te gjitha sherbimet e bera tek koncesionari dhe ne kohe me liber sherbimesh.i disponon te gjitha extrat e ketij modeli.sedilje me ngrohje-ftohje levizje e memorie.kamera 360°.night vizion.sobe per ngrohje.projektor tek xhami.baxho panoramike.dyert me thithje dhe hapje me shenjen e gishtit.bagazhi me buton.perde origjinale me buton.makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gateshme per cfare do prove.

  • 067Tregoni telefonin
  • Korçë
  • 17 Prill 2023
Support Ukraine