Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' BMW 535

€14,200
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Bmw Full opsion me t gjitha sherbimet e kryera ne kohe. Mjeti ka 178000 km t veta me te drejt kontrolli.
Look M/ Power fabrike . Tapiceri e paster ngjyre Kafe me tavan te zi. Makin shume e shpejte me 3 opsione shpejtesie COMFORT SPORT dhe SPORT+ me 310 Hp.
Nuk e kap taksa e lluksit.
Pranon impiant 100%.
Cmimi 14200 euro i diskutueshem pasi te shifet nga afer.

Support Ukraine