2010' BMW 535 photo #1
2010' BMW 535 photo #2
2010' BMW 535 photo #3
2010' BMW 535 photo #4
2010' BMW 535 photo #5
2010' BMW 535 photo #6
6 foto

2010' BMW 535

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,900
Publikuar 19 Prill 2024ID: bdHTic

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2010' BMW 535

SHITET BMW 535 M-Packet Fabrike. VITI 2010. Motorr 2993 kubik pa takse luksi. Makina eshte full me opsione per modelin e vet. ME LETRA TE PAGUARA. NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. Ka disa gjera estetike. CMIMI 10900 Euro.

Support Ukraine