Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' BMW 530

€90,000
2012' BMW 530 photo #1
2012' BMW 530 photo #2
2012' BMW 530 photo #3
2012' BMW 530 photo #4
2012' BMW 530 photo #5
2012' BMW 530 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Bmw Seria 5 2012
3.0 Nafte
Kambio Automatic
Sensor Parkimi Para,Mbrapa
Pasqyrat me Erresim dhe palosje
Goma 100% te reja
Ferrota te reja
Super gjendje , servise sapo bera
Letra siguracion per 1 vit
mundesi nderrimi

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 1 Nëntor 2023
Support Ukraine