Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' BMW 530

€14,500
2011' BMW 530 photo #1
2011' BMW 530 photo #2
2011' BMW 530 photo #3
2011' BMW 530 photo #4
2011' BMW 530 photo #5
2011' BMW 530 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Bmw 530 d
Motorri 3.0 Nafte (pa taks luksi)
- Viti i prodhimit : 2011
-Look M power ogigjinal
-Gomat mbrapa i prihen 20 grad(extra)
- Distronic (frenon vet)
- Kambio Automatike
- Sensor parkimi
- Sensor shiu
- Sensor dritash
-Bixenon drita me levizje sipas terenit
-Gomat mbrapa i prihen 20 grad
- Kamera 360 grade
-Sedilje individual me thyrje M-power
-Auto hold
-Klima dixhitale bizonale
- Sistem Multimedia, CD, AUX, Radio, Telephone, bagazhier, bluetooth audio,Dvd
- Sedilje me ngrohje
- Timon me levizje elektrike
-komando ne timon
-Xhama t zinj para mbrapa me leje
-Pasqyra antiverbuse
-Pasqyra me palosje
-Makina ka 2 celsa
Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike motorike dhe vizuale PERFEKT.
Eshte me 2 pale goma te reja dimer/vere
Dokumenta per 1 vit,Targa te zgjedhura.
Cmimi: I diskutushem

Support Ukraine