Shto te të preferuarat

2010' BMW 530

€11,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 BMW 530 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Bmw f10 530 diesel 2010 ,me letra te paguara per nje vit ,.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ,e paster si jashte brenda ,xenon bixenon ,sensor parkimi ,xhama te erret ,baxho ,sendile me ngrohje ,navigator i madh bluetooth dvd ,clima me 2 zona ,etj.
Cmimi—14500 Euro i Diskutushem

Shiteni Makinën Tuaj