Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' BMW 530

€10,500
2010' BMW 530 photo #1
2010' BMW 530 photo #2
2010' BMW 530 photo #3
2010' BMW 530 photo #4
2010' BMW 530 photo #5
2010' BMW 530 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet BMW 530D F10
3.0 Nafte shum e shpejt dhe ekonomike
Kambio automatike 8G
Comfort,Normal,Sport dhe Sport+
284.000 km origjinale
Komanda ne timon
Pilot automatik
Sensor dritash sensor shiu
Fenera dhe stopa LED
Navigator me ekran te madh
Pasqyra elektrike me palosje
Sensor parkimi para dhe mbrapa
Xhamat mbrapa te zi me leje
Disqe 19’ origjinale te gjera mbrapa

Support Ukraine