Shto te të preferuarat

2010' BMW 530

€25,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 BMW 530 në Tiranë, Shqipëri
  • 2010 BMW 530 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara, liber sherbimi bmw, motorr 2.99 cc nafte, kambio automatike, klima, sedile comfort lekure me ngrohje, xhama te erresuar origjinal, clima 4 zona, key less go, start and stop, navigator me ekran te madh, kompiuter bordi, sensore parkimi para+mbrapa+ kamera, xenon+bixenon, bluetooth+telefon+usb para dhe pas etj etj
Kam edhe 50 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT
https://www.facebook.com/AutoMixTirana

Shiteni Makinën Tuaj