Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' BMW 530

€8,500
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Cmimi 8500€ .
Viti 11/2009.
Disqe 18 me goma 2021 80%
Sherbime te sapo kryera vaj,filtra dhe ferrota.
Dokumeta te paguara deri ne Nentor 2023.
Makina eshte ne gjendje perfekte.
I gatshem per cdo lloj prove.
Ndrrim me Mercedes S550 benzin 2009-2011plus diference nga ana ime.

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 6 Janar 2023
Support Ukraine