Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2009' BMW 530

€6,999
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHES BMW 530 BENXIN+GAZ 2996 CM.SHITET 6900 EURO.IMPJANTI MONTUAR ME 09.04.2020 MARKA STAG ME 5 VJET GARANCI.ME NJE PIENO BEN 500 KILOMETER BOMBULA 60 LITERSHE E VENDOSUR NE GOM REZERV.ABS ESP SRS BLUETOOTH KOMPJUTER BORDI NAVIGATOR I MADH.SENSOR ORIGJINAL PARA MBRAPA.SENDILET ME NGROHJE.4 XHAMAT ELEKTRIK DHE TE SAPO VENE TE ZINJ ME LICENS PER 5 VJET DERI NE 2026.NGJYRE E ZEZE PAST I DHASH KOMPLET 100 EURO PER FIKSIM ESHTE AKULL

  • 069Tregoni telefonin
  • TiranĂ«
  • 20 Maj 2022
Support Ukraine