Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' BMW 530

€6,500
2008' BMW 530 photo #1
2008' BMW 530 photo #2
2008' BMW 530 photo #3
2008' BMW 530 photo #4
2008' BMW 530 photo #5
2008' BMW 530 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

BMW 530Xd
Forca mottorrike 》 3.0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2008
Cmimi 》6500 €

Pershkrimi 》Bmw Seria 5, pa takse luksi, makina eshte e targuar me letra te prera. Shume e paster dhe me sherbime te bera...

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 31 Mars 2023
Support Ukraine