Shto te të preferuarat

2006' BMW 530

€4,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 BMW 530 në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shes BMW 530D me kambjo automatike ngjyre kafe/bezhe shum e bukur dhe e rralle si ngjyre prodhim i vitit 2006 me ndezje me buton Start/Stop parakolp dhe timon M origjinal, me 2 celesa origjinal me te gjitha sherbimet e bera ne kohe me letra te rregullta shqiptare per 1 vit deri ne gusht 2020, e gatshme per cfardo lloj prove nga ana juaj, mund ta kontrolloni tek servisi juaj me i besuar. Shitet me nje cmim Okazion prej 4800 Euro. NUK NDERROHET. Vetem te interesuar serioz ju lutem. Nuk eshte makine tregu eshte makine personale. Nuk jemi tregtar

Shiteni Makinën Tuaj