Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2003' BMW 530

€5,700
6 foto
Mosha: 20 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet BMW E60 530i
Motorr M54 2979 kubik (pa takse lluksi), 6 pistona ne vije te drejte.
Benzine + Gaz shenuar ne leje qarkullimi
Dokumenta + Siguracion deri ne Qershor 2023
Kambio automatike
Android, Android Auto, Apple Carplay, Bluetooth, WIFI, SIM 4G, kamera parkimi prapa, kamera regjistrimi (DVR)
Sensor parkimi para dhe prapa
Disqe 18"
Cmimi 5700 euro i diskutueshëm

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Mars 2023
Support Ukraine