Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' BMW 528

€6,999
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Motor 3.0 Benzin, behet me gas 100% me impiant nga 600€, steptronik, , xenon, sedilje dhe timon me ngrohje, sallon i paster lekure, goma te reja, ne gjendje te shkelqyer me dogan te paguar.

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 5 Gusht 2022
Support Ukraine