Shto te të preferuarat

2008' BMW 528

€7,500Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri
  • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 2
  • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 3
  • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 4
  • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 5
  • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 6
  • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 7
I shitur
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 159000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 528i
✔ Viti: 2008
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogane
✔ Km: 159.000 km
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Motor 2993cc benzin (pa taks lluksi) e pershtatshme per impiant gazi, steptronik, sensor parkimi, xenon, sedilje dhe timon me ngrohje, baxha, goma te reja, start stop, keyless go, ne gjendje te shkelqyer me dogan te paguar
✔ Telefon: +355692497771