2009' BMW 525 photo #1
2009' BMW 525 photo #2
2009' BMW 525 photo #3
2009' BMW 525 photo #4
2009' BMW 525 photo #5
2009' BMW 525 photo #6
6 foto

2009' BMW 525

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,500
Publikuar 7 Qershor 2023
Përditësuar 9 Korrik 2024
ID: fIDAIx

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' BMW 525

-Makina sapo ardhur nga ZVICRA
-Makina eshte perfekt ne cdo aspekt
-Makina ne modelin e saj eshte super full
-Bmw 525D Xdrive (4×4) Facelift viti2009
-Sallon ngjyre pana si i ri
-Sedilje ngrohje fryrje memorje elektrike
-Timon elektrik dhe memorje
-Sistem navigimi model i ri (si f10)
-Dvd 6cd usb bluetooth
-Boja e makines origjinale asnje lyerje
-8 goma te reje Vere-Dimer
-Makine eshte me cdo servis te kryer nuk ka nevoje per gjene me te vogel
-Eshte vertet nje okazion kush kerkon kete model BMW 525D Xdrive
-Konsumi i makines eshte shume i ulet
-Xhama te zinj me leje
-Makina sapo targur
-Faleminderit

Support Ukraine