Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2006' BMW 525

€6,500
6 foto
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

BMW E60 525i, Gaz-Princ montim fabrike, kambio automatik, Xhama te zinje, xhami i pare ngjyr lejla, tavan xhami, sensor parkimi orgjinal, 183000km orgjinale, tapiceti mershini dhe shume e paster, grofse sedilesh, Navigator, DVD, Karikatir 6cd, disqe 18 orgjinal BMW, goma te reja 100%, disponon 2 celsa, motorr-kambio-pamje vizuale eshte top, makina eshte ne super gjendje, sapo ka ardhur nga Gjermania, eshte me dogane te paguar.

  • 069Tregoni telefonin
  • DurrĂ«s
  • 24 Prill 2022