Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' BMW 523

€12,400
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Bezh

Përshkrimi:
FULL OPSION
BMW Seria5 523 Look M
Viti:2012
Benzin: 2.5Mbane gaz100% e thiesht pa turbo .
Kilometra :204395 Origjinale
Ndezie me Buton Start-Stop
Sensor parkimi para/pas
Pasqyrat Elektrike + Palosje
Bagazhi hapet mbyllet me pult.
baxha xhami
Sendilje me ngrohje
Sendilje Elektrike + Memorie
Interuo Bezh Lekure Perfekte
Navigator
Kompjuter Bordi
CD + Aux + Bluetooth + USB
Timon Memory
Komanda ne Timon
Klima me 2 zona
Limitor Shpejtesie
Sensor Shiu -Drite
Fenerat me Lupa qe kthehen sipas timonit
FULL LED
Mbyllje qendrore
Xhama te zi para dhe pas me Leje per 5 Vite + letrat e paguara deri me 28,12,2024
Makina është Luke (M) dhe ka opsione te tjera . Ne gjendje Shum te mire dhe Shum e paster si jash dhe brenda , çdo sherbim i ber ne kohe dhe mbajtur mir .
Cmimi:12.800€ (i diskutushemmm)
Pranojm e ndrime Por ka cmim tjetr …

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 7 Janar 2023
Support Ukraine