Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' BMW 520

€11,500
2012' BMW 520 photo #1
2012' BMW 520 photo #2
2012' BMW 520 photo #3
2012' BMW 520 photo #4
2012' BMW 520 photo #5
2012' BMW 520 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

• Bmw 520d Nafte Super Ekonomike M Performance Hybrid DynamicEfficiency
• Motorr 2.0 Nafte
• Kambjo Automatike/Tiptronic
• Km 166.000 Origjinale

• Viti prodhimit 2012
• Xhama te zinj Me leje per 5 vjet
• Kilometrazh ne xham
• Xhami para Nuanc
• Me Letra te paguara e sapo ardhur
• Full Option
• Disqe 19 M Power me 4 goma te reja
• Baxho
• Sendilje Ngrohje Ftohje
• Fener Lupa Bixenon me levizje
• M Performance Hybride Bateri dhe Nafte
• Cmimi 11.500 euro
• Makina ndodhet ne Tirane, Super gjendje

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Nëntor 2023
Support Ukraine