2012' BMW 520 photo #1
2012' BMW 520 photo #2
2012' BMW 520 photo #3
2012' BMW 520 photo #4
2012' BMW 520 photo #5
2012' BMW 520 photo #6
6 foto

2012' BMW 520

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,500
Publikuar 17 Qershor 2024ID: 8x2npr

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2012' BMW 520

-BMW F10
-Viti-03.2012
-200.000 KM
-Kambio Automat 9G
-Motorri-2.0 Nafte (me zinxhir)
-Comfort, Sport +\-,Eco pro
-Heads-up display
-Start & Stop (ndizet pa çeles)
-Sendile elektrike me memorje
-Auto Pilot
-Auto Hold
-Sensor parkimi dhe Kamer Parkimi
-Navigator
-Fener inteligent dhe me larje
-Xhama te zinj para& mbrapa
-USB, bluetooth, AUX
-Frena dore elektrike
-Pasqyra me mbyllje elektrike
-Full servis

Support Ukraine