2011' BMW 520 photo #1
2011' BMW 520 photo #2
2011' BMW 520 photo #3
2011' BMW 520 photo #4
2011' BMW 520 photo #5
2011' BMW 520 photo #6
6 foto

2011' BMW 520

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,500
Publikuar 1 Maj 2024ID: 2FcZE0

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2011' BMW 520

BMW seria 5 F10 520D, viti 2011, km 222000, kambio automat, tapiceri lekure, sedilje elektrike me ngrohe, komanda ne timon dhe me regullim elektrik, navi i madh dixhital, kilometrazh ne xham, klima me dy zona, start/stop key less, tavan panoramik, xhama elektrik, pasqyra elektrike me ngrohje/palosje, sensor parkimi para/mbrapa, fener inteligjent bi xeno, vaj e filtra motorri te sapo nderruara, antifrize e re.

Support Ukraine