2005' BMW 520 photo #1
2005' BMW 520 photo #2
2005' BMW 520 photo #3
2005' BMW 520 photo #4
2005' BMW 520 photo #5
2005' BMW 520 photo #6
6 foto

2005' BMW 520

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,750
Publikuar 3 Prill 2024ID: 4k9bAc

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2005' BMW 520

📍BMW SERIA 5 E60- 520 i BENZIN GAZ (SHENUAR NE LEJE)
📍KAMBIO AUTOMATIKE
📍VITI 2005
📍BAXHO XHAMI
📍XHAMA TE ERRET PARA+MBRAPA ME LEJE 5 VJET
📍TAPICERI LEKURE ME NGROHJE DHE MEMORY
📍NAVIGATOR
📍BAGAZHIER 6 CD
📍PILOT AUTOMATIC (TEMPOMAT)
📍SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA
📍KLIMA AC
📍3 CELSA ORIGJINAL
📍XENON
📍DISJE 17 ORIGJINAL DHE GOMA TE REJA
📍TARGA AB (LETRA TE PAGUARA)
📍MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE ME TE GJITHA SHERBIMET E SAPOBERA DHE NUK I NEVOJITET ASNJE SHERBIM 294 MIJE KILOMETRA ORIGJINALE
📍CMIMI CASH 6500€ I DISKUTUESHEM
PRANOJ NDERRIM ME MAKIN ME TE VOGEL

Support Ukraine