Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' BMW 330

€4,200
4 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet bmw seria 3 okazionn
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike, Motor 330 twin turbo super e shpejte, konsum 6.5 l linje . Shitet per arsye mosperdorimi. Navi te madh, automat, timon 3-sh, pc bordi edhe me mundesi nderrime me veture tjeter

Cmimi 4200€

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 27 Dhjetor 2022
Support Ukraine