Shto te të preferuarat

2016' BMW 328

€21,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2016 BMW 328 në Durrës, Shqipëri
  • 2016 BMW 328 në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 40000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

BMW 328i me një motorr turbocharged 2.0-liter 240hp dhe 258lb është perfekte për rrugë të gjata por pse jo dhe për trafik.Me sistemin auto start/stop konsumi i karburantit është shumë i ulët që e bën më perfekte ktë makinë.
Për listën e opsioneve shikoni më poshtë:
-Funksioni Auto star/stop
-Rigjenerimi i Energjisë së Frenave
-Kontrolli i presionit të gomave
-Kamera e mbrapme
-kontrolli i klimës me 4 zona
-ECO PRO
-Drritat e ambientit
-BMW TeleServices
-Lidhje MP3 Bluetooth
-BMW APPS
-Informacioni trafikut
-VIN i dukshëm nga jashtë
-SPEED LIMIT INFO
-Mbrojtja e jashtme
-Ngrohje e timonit
-Timon sportiv
-Sistemi i alarmit
-Comfort access
-Perdet e mbrapme
-Sendile të klimatizuara
-Sendile me komfort me memorie
-Sendile me ngroje para
-Park Distance Control (PDC)
-Head-up display
-Sistem navigacioni,Profesional
-BMW Online
-BMW US Radio
-Language version, English
Contact:+355 68 20 20 334

Shiteni Makinën Tuaj