Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' BMW 328

€13,000
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

shitet bmw seria 3 .viti 2014 . motorr 2000 nafte, shum ekonomike, ngjyra e zeze , tapuceri lekure e zeze , automat plus sport comfort eco mode,sedllje me ngrohje para dhe mbrapa , shum e mbajtur , tel ose

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 9 Shtator 2022
Support Ukraine