Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' BMW 328

€14,000
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet bmw 328 d x drive e vitit 2014 e ardhur nga usa makina eshte full ekstra shihet dhe ne foto eko start stop klima dixhitale bord kompjuter navi dvd cd radio pilot sensor parkimi sensor shiu dritat auto sediljet memorje me ngrohje baxho xhami disqe alumini me gomat e veres te sapo vena + 4disqe me gomat e dimrit te gjitha sherbimet e bera e sapo targuar km 155 mije te sajat me liber sherbimi cmimi 14.000 Eur pak i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Pogradec
  • 15 Gusht 2022
Support Ukraine