Shto te të preferuarat

2012' BMW 320

€13,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 BMW 320 në Lushnjë, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Bezh

BMW Sport Edition Lux super FULL extra totalisht Makina ofron komoditet LUX dhe Prezencë Motorr 200 cc Benzine Twin sport Kambio Automatike 9G ( 9 marshe ) Guidë sport line , eco Line , confort Line Sallon lëkure ngjyr bezh akull Sendile me memorie 3 pozicione Sendile me levizje elektrike Xhama të zinj mbrapa me çertifikatë Targë e zgjedhjur personalizuar Me 128 mij Km origjinale 100% të vetat Sapo ardhur nga Amerika e sapo targuar Me letra të gjitha të paguara për 1 vit Full servis i sapo bërë në Amerikë , Goma të reja sapo vendosura të 2019 akull Ngrohje sendilesh , Navi i madh full opsione Baxha xhami , drita led , disqe alumini sport Usb , telefon bordi , Fish aux origjinale timon me ngrohje Makina është super e pastër si brenda e jashtë Disponon opsione pafund akoma për më shumë mund ta shikoni nga afër . Çdo info mos hezitoni 0683444993

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 29 Qershor 2020