Shto te të preferuarat

2012' BMW 320

€13,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 BMW 320 në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 88000 km
Zhvendosje: 2000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

▪️Marka : Bmw 320d F30
▪️Viti : 2012
▪️Motorr: 2.0 ( 184 kf)
▪️Karburanti : Nafte
▪️Kambio : Automatike (tronik)
▪️Km: 88000
▪️Cmimi: Okazion nga €15 000---->  €13 500
E sapo ardhur ne Shqiperi, sapo targuar, dokumenta deri korrik 2021, te gjitha sherbimet e kryera, ne gjendje shume te mire

FULL OPSION
• shume ekonomike(3.9/ 4.3 /5.4 l/100km)
• kambio automatik+ tronik
• ekran model i ri me update-in e fundit
• start stop(automatik-fiket ne semafor)
• tre opsione (Eco pro/Comfort/Sport)
• sedilje lekure shume te reja+ me ngrohje
• fener Xenon (Angel eyes)
• sunroof
• kamer sigurie e markes Blackvue e pajisur me G-sensor e cila filmon e kur makina ndodhet e parkuar
• sensor parkimi para dhe mbrapa
• xhama te zinj
• shume e paster jashte edhe brenda

  • 068Tregoni telefonin
  • Miri
  • Tiranë
  • 15 Tetor 2020