Shto te të preferuarat

2001' BMW 320

€2,450
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2001 BMW 320 në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet BMW seria 3 motorr 2000 viti 2001 letrat e paguara deri në mars 2020.makina është në të shkëlqyer nga motorrike xhenerike.kondisioner mbyllja me pult shërbimet të gjitha të kryera në kohë e pastër nga jashtë dhe brenda.konsumi për 100 km në rrugë të gjatë 6 litra..çmimi 2450 euro i diskutueshëm.e gatshme për çdo lloj prove.Ju mirpresim në watcap viber 0686161797...

Shiteni Makinën Tuaj