2008' BMW 120 photo #1
2008' BMW 120 photo #2
2008' BMW 120 photo #3
2008' BMW 120 photo #4
2008' BMW 120 photo #5
5 foto

2008' BMW 120

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,300
Publikuar 5 Prill 2024ID: Coj77v

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2008' BMW 120

Shitet bmw 120 d naft 2.0abs srs esp klima ndezje start stop goma te reja ne gjendje shum te mir shpatulla te nderruara tambure bateri e re vaj dhe filtra te sapo nderruara makina taksa dhe kolaudimi jan ber ne janar siguracjon ka mbaruar vetom telefonata dhe blersa serjoz ju lutem

Support Ukraine