2017' BMW 116 photo #1
2017' BMW 116 photo #2
2017' BMW 116 photo #3
2017' BMW 116 photo #4
2017' BMW 116 photo #5
5 foto

2017' BMW 116

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,000
Publikuar 8 Qershor 2024ID: fM7oek

Information from the owner

Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 10000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2017' BMW 116

Shitet bmw seria 1.116d viti 2017 super ekonomike me 137 mij km origjinale te vetat ne gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e kryera cmimi 8000 euro,

Support Ukraine