Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Audi SQ5

€30,500
2016' Audi SQ5 photo #1
2016' Audi SQ5 photo #2
2016' Audi SQ5 photo #3
2016' Audi SQ5 photo #4
2016' Audi SQ5 photo #5
2016' Audi SQ5 photo #6
6 foto
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Audi SQ5 origjinale fabrike 3.0
biturbo,quatro,ardhur nga Zvicra e perdorur vetem nga nje pronar ne Gjenev,e zhdoganuar,kambio automat, nafte, 180000km, 313 kuaj fuqi, sallon
lekure, Sq5 me memorie fryerje/cfryerje/
ngrohje, full panorama,fener matrix
pjeset e brendeshme te kromuara,navi/co/dwd/bluetooth etj, ngrohje ftohje/5 opsinonet auto,efficency,comfort,dynamic,sport.Start/Stop, kamera parkimi,sensor/Distronic plus/Frenim automatik/Pilot automatik/Sinjalizues ne psqyre/Blind spot/Lane assist/
perdet originale,xhamat e zinj origjinal me licens, muzika- bang&olufsen ( me i miri qe ka audi), e paisur me ganxh (me opsion edhe per ta hequr), bagazhi me
buton...etj/ makina esht full options nga fabrika dhe eshte ne gjendje perfekte/vaj+filtra +add blue sapo jan nderruar/ne Tr eshte furnizuar vetem me naft Greke V Power,
Sapo i eshte bere edhe qeramika!
Cmimi 30 500 Euro.
Mundesi nderrimi me apartament ose toke.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Shtator 2023
Support Ukraine