2014' Audi SQ5 photo #1
2014' Audi SQ5 photo #2
2014' Audi SQ5 photo #3
2014' Audi SQ5 photo #4
2014' Audi SQ5 photo #5
2014' Audi SQ5 photo #6
6 foto

2014' Audi SQ5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€23,800
Publikuar 21 Maj 2024ID: dZCDUk

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2014' Audi SQ5

🇨🇭Audi SQ5 Fabrike Facelift 3.0 Bi-TDi Full Panoramic🇨🇭
🇨🇭Model Exclusive i bere me porosi
🇨🇭Viti - 2014/2015
🇨🇭Kambio - Automatike F1 +/-
🇨🇭Gjendja - 10/10
🇨🇭Pershkrimi
🇨🇭Swiss quality🇨🇭
🇨🇭Full optional
🇨🇭Model Exclusive i bere me porosi
🇨🇭SQ5 Fabrike
🇨🇭Facelift
🇨🇭E sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje te shkelqyer
🇨🇭3.0 TDi ( 2997 cc) nafte pa takse lluksi
🇨🇭Quattro (4x4)
🇨🇭Start/Stop engine
🇨🇭Full panorama me hapje
🇨🇭Marshet ne timon F1
🇨🇭Braking Guard (Frenon vete ne rast rreziku )
🇨🇭Blind spot assist
🇨🇭Lane assist
🇨🇭Attention assist
🇨🇭Audi Drive Select 5 Modalitete ( Efficiency , Comfort , Auto , Dynamic , Individual )
🇨🇭Navigator , Bluetooth , Tel , Voice Comand , GPS , CD , MP3 , AUX , Memory card
🇨🇭Telefon origjinal Audi
🇨🇭Sistem audio Bang & Olufsen
🇨🇭Sensore parkimi para dhe mbrapa
🇨🇭Kamera parkimi
🇨🇭Tapiceri lekure SQ5 Edition
🇨🇭Sendile me levizje elektrike Memory , fryrje / cfryrje
🇨🇭Sendile me ngrohje / ftohje
🇨🇭Timon SQ5 Edition model i ri
🇨🇭Perde origjinale
🇨🇭Kompjuter bordi
🇨🇭Komanda ne timon
🇨🇭Tempomat shpejtesie(pilot automatik)
🇨🇭Emetimi i gazrave Euro 5
🇨🇭Fenere dhe stopa Full LED
🇨🇭Drita Ksenon Bi-Ksenon direksione sipas rruges
🇨🇭Pasqyra me palosje nga celesi dhe me buton
🇨🇭Chrome packet
🇨🇭Bagazhi hapje mbyllje me buton
🇨🇭Frena dore elektrike
🇨🇭Lares feneresh
🇨🇭Sensore dritash / shiu
🇨🇭Goma Pirelli🇨🇭
🇨🇭Disqe SQ5 Fabrike
🇨🇭Ganxhe rimorkimi
🇨🇭Xhama te zinj
🇨🇭Kilometra - 217.254 Te certifikuara me liber dhe historik te plote sherbimesh me fatura ne Zvicer🇨🇭
🇨🇭Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe rregullisht , sherbimi i fundit i kryer para 1.000 kilometrave me date 01.05.2024 , nderruar vaj filtra motorri dhe vaj filtra kambio ne Zvicer🇨🇭
🇨🇭Nuk ka nevoje per asnje sherbim e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj
🇨🇭Dogane e paguar gati per targim
🇨🇭Cmimi - 23.800€‼️
🇨🇭Vendodhja - Durrës

Support Ukraine