2014' Audi SQ5 photo #1
2014' Audi SQ5 photo #2
2014' Audi SQ5 photo #3
2014' Audi SQ5 photo #4
2014' Audi SQ5 photo #5
2014' Audi SQ5 photo #6
6 foto

2014' Audi SQ5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€21,500
Publikuar 21 Qershor 2024ID: 0S8ZpJ

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2014' Audi SQ5

Audi SQ5 3.0 Nafte 2014 🇨🇭
Shitet Audi SQ5 e vitit 2014 3.0 naft e sapo ardhur nga Zvicra me 262.000 kilometra me historik tek Audi. Makina i ka cdo sherbim te ber tek koncesionari i Audit ne Zvicer dhe eshte me shumllojshmeri opsionesh si: sedile kamosh/lekure elektrike me ngrohje, trekendesha paralajmerimi ne pasqyre, klima me 3 zona, distronik(frenon vet ne rast rreziku dhe ndjek makinen perpara) Lane Assist (te mban brenda vizave te bardha), marsha ne timon F1, muzika Bang&Olufsen, hapje mbyllje me cesl ne xhep , Start/Stop, perde origjinale mbrapa, navigator me hartat e europes, kamer parkimi, sensore parkimi/shiu/drite etj. Cmimi 21.500€ i diskutushem.

Support Ukraine