Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi S5

€11,500
2009' Audi S5 photo #1
2009' Audi S5 photo #2
2009' Audi S5 photo #3
2009' Audi S5 photo #4
2009' Audi S5 photo #5
2009' Audi S5 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 3 javë më parë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Audi S5 FABRIKE
Carbon Fiber
Motorr 4.2 V8 Benzin 354 HP
Ngjyre e Bardhe
Viti 2009
Kambio Automatike Tip Tronic
Marsha ne Timon F1
Komanda Ne Timon
Tavan Xhami Panorama
Sensor Parkimi Origjinal Para/Mbrapa
Kamera Parkimi
Kondicioner
Drita Kseno
Fenere Matrix
Stopa me Pika
Fenere me Larje
Navi/Bagazhier me 6 cd
Ndezje Start/Stop
Pasqyra Elektrike+Palosje
Muzike Bang&Olufsen
Xhama Elektrik
Sallon Lekure Ngjyre e Kuqe Shum e Paster Origjinale S5
Sedilje Me Ngrohje
Sedilje Elektrike+Fryrje/Shfryrje
Disqe Origjinal S5
Marmita Me Zhurme
Xhama Te Zinj me Leje
191000 KM origiinale
Targe e Perzgjedhur
Etj.
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerrike+Letra Te Paguara+Kualdim deri ne 2024.
Cmimi I Diskutueshem.

Support Ukraine