Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Audi S5

€8,300
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Në gjendje shum të mir dhe shërbime të sapo bera.I gatshëm ta kontrrolloni tek servisi juaj.

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 15 Tetor 2022
Support Ukraine