2017' Audi Q7 photo #1
2017' Audi Q7 photo #2
2017' Audi Q7 photo #3
2017' Audi Q7 photo #4
2017' Audi Q7 photo #5
2017' Audi Q7 photo #6
6 foto

2017' Audi Q7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€32,900
Publikuar 7 Mars 2024ID: 0h9VQA

Information from the owner

Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2017' Audi Q7

Audi Q7 S-line Quattro
3.0 TFSI, 333 hp, Konsumi Mesatar 7.4 l/100km.
Vitprodhimi 2017, 220.000 km origjinale.
E porsaardhur me dogane te paguar ne vleren €6500.
Makina eshte ne gjendje perfekte pa shenja perdorimi dhe duket sikur ka kaluar vetem gjysmen e kilometrazhit. Servis total (i nevojshem per cdo model te tille makine pas 120.000 km) i sapobere ne vleren €3200 ku jane nderruar zinxhiret e motorrit, pjeset e konsumit, kit gualicionesh, vaj, filtra.
Versioni S-line, permban te gjitha ekstrat si p.sh.:
Euro 6, Kambio Automatike 8G-Tronic, Fener LED Matrix Intelligent, Diistronic (mban distancen nga makina para dhe vetfrenon ne rast rreziku), Lane Change Assist (mban makinen brenda vijave ndarese), Lexon tabelat e sinjalistikes rrugore (shfaqen ne kroskot), Drive Select (Comfort | Dynamic | Eco | Individual | Off-road | Auto), Keyless Entry (hapet/mbyllet tek dorezat), Keyless Start (ndizet/fiket me buton), Sensor parkimi/shiu/dritash/gomash, Kamera parkimi 360°, Tavan panoramik, 7 vende, Sedile lekure nappa elektrike me memorje/fryrje/ngrohje/ftohje (para/mbrapa), Timon elektrik me ngrohje/komanda/marshe F1, Kroskot dixhital multifunksional, Audi LED Interior, Klima automatike dixhitale 4 zonale, Sistem zanor Bang & Olufsen me subwoofer ne bagazh, Audi Multimedia/Navigator Touchscreen, Pasqyra me palosje, Bagazh me buton, Ganxhe per rimorkjo, Disqe 22’ me refleks (SQ7), etj.

Support Ukraine